لیست محصولات این تولید کننده نوریس

شرکت نوریس در درسال 1390 تاسیس شده و در تلاش است گامی موثری در زمینه تولید محصولات روشنایی زیبا و با کیفیت و نور دهی بالا بر دارد این شرکت با سود جستن از تکنیک های نوین مدیریتی و بازاریابی و استفاده از طراحان خلاق و مطرح سعی دارد محصولات متنوع ای را با شناسایی و مدنظر قرار دادن سلیقه مشتری و نیاز بازار وارد چرخه تولید خود نماید.

هدف اصلی این شرکت تولید محصولاتی با کیفیت و روشنایی پر بازده بوده ، به همین منظور استفاده از مواد اولیه مرغوب و همکاری با شرکت های پیشرو در دانش فنی جهت تامین قطعات را سر لوح کار قرار داده است.

این شرکت بر آن است تا با استفاده از نرم افزارهای روز طراحی دنیا و بدون هر گونه کپی کاری محصولات داخلی و خارجی، محصولاتی طراحی کند که از نظر زیبا شناسی و کیفیت پاسخگوی طیف وسیعی از سلیقه مشتریان باشد.

  • 5,400,000 ریال
    تاریخ بروزرسانی : 1402-10-19

    این چراغ نسل جدیدی از طراحی به روز شده قاب مهتابی میباشد که طراحی زیبا و مدرنی دارد. چراغ های نوریس دارای ظاهری متفاوت و مدرن بوده و قابلیت نصب چهار عدد لامپ 36 وات FPL بصورت موازی مدار تک پل و دو پل را دارا هستند. از این چراغ ها می توان بر روی دیوار یا سقف فضاهای مسکونی ، اداری و تجاری و دیگر مکان هائی که به نور باز نیاز دارند استفاده نمود.

    5,400,000 ریال

تولید کننده‌ها