جستجوی پیشرفته

ویرا 

ویرا

صنعت کلید و پریز یکی از مهم ترین بخش های مربوط به تامین قطعات مورد نیاز در ساختمان ها می باشد. شرکت های معتبر ایرانی , سابقه طولانی در زمینه تولید کلید و پریز با کیفیت و با قیمت مناسب در انواع رنگ ها و طرح های متفاوت و زیبا دارند. یکی از برندهای مطرح صنعت کلید و پریز ، برند معتبر ویرا الکتریک می باشد.

شرکت ویرا الکتریک با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا محصولات بسیار با کیفیتی را پس از طی مراحل لازم در آزمایشگاه این کارخانه تولید و روانه بازار کرده و همواره دارای استانداردهای لازم می باشد.
جنس مواد به کار رفته در تولید انواع کلید و پریزهای برند ویرا الکتریک از بهترین مواد موجود در بازار بوده که قطعا می تواند منجر به تولید محصولاتی با کیفیت و با دوام شود.

قطعا در کنار کیفیت هر محصولی از جمله کلید و پریز , ارایه محصولاتی متنوع و با قیمت مناسب می تواند تاثیر بیشتری برای جلب نظر مشتری داشته باشد. قیمت کلید و پریز ویرا همواره مناسب بوده و از جمله کلید و پریز ارزان اما با کیفیت و خوب موجود در بازار می باشد .

اما شاید مهم ترین نکته در تولید کلید و پریز , ارایه این محصولات در مدل ها و رنگ های مختلف می باشد که بتواند نظر طیف وسیعی از مشتری ها را جلب کند. چرا که انتخاب کلید و پریز امری کاملا سلیقه ای بوده و ممکن است یک رنگ یا مدل نظر همه را جلب نکند. به همین خاطر محصولات کلید و پریز Veera با توجه به این نکته ی مهم دارای محصولات متنوعی بوده که در پایین به آنها اشاره خواهیم کرد.

امروزه اهمیت به بحث دکوراسیون منازل و حتی ساختمان های تجاری , مال های بزرگ و هتل ها و ... از نکات بسیار مهم در افزایش زیبایی می باشد. شما می توانید با توجه به رنگ مبلمان و فرش و دیوار و سایر وسایل موجود در مکان مورد نظر , رنگ کلید و پریز خود را برای هماهنگی بیشتر این وسایل و کلید و پریز انتخاب کرده و جلوه و زیبایی مکان مورد نظر خود را افزایش بدهید. چرا که قطعا برای بهبود طراحی داخل منازل و یا هر جای دیگری , ما تلاش میکنیم تا با صرف هزینه کمتر این کار انجام شود و طبعا تعویض وسایل گران قیمت و بزرگ تر کار بسیار سخت تر و وقت گیرتری می باشد. پس قطعا تعویض کلید و پریز کار آسان تر و عاقلانه تری می باشد.