برند ها 18 برند وجود دارد

 • آسیا الکتریک

  صنایع آسیا الکتریک در سال ۱۳۵۹ با تولید لوازم الکتریکی ساده کار خود را شروع نموده است. در طی این سالها محصولات مختلفی مانند میکروسوئیچ، بالاست، دیمر، انواع کلید و پریز توکار و روکار و کلیدهای گردان صنعتی تولید نموده اما بتدریج عمده فعالیت خود را بر روی تولید کلید و پریز متمرکز نموده است.
  این مجموعه دارای بخشهای مختلفی از جمله طراحی، قالبسازی، تزریق پلاستیک، تولید قطعات فلزی و سالن مونتاژ برای تولید محصول نهایی می باشد.

 • الکتروپیک

  درسال ۱۳۶۴ در کارگاهی ده متری واقع در خیابان پیروزی تهران تولید اولین گوشی صوتی با نام (کلون) آغاز گردید. پس از گذشت دو سال با گسترش تولیدات این کارگاه کوچک کارخانه ای با نام کلون الکترونیک تأسیس (که بعداً به نام الکتروپیک تغییر یافت) گردید؛ که سالانه ۲۰۰۰عدد گوشی و پنل صوتی تولید می نمود. در حال حاضر شرکت الکتروپیک (سهامی خاص) دارای کارخانه ای به مساحت 12000مترمربع در منطقه صنعتی شرق تهران می باشد. خطوط تولید این شرکت شامل خط تولید انواع گوشی های صوتی و تصویری، پنل های دم دری، قفل زنجیری، منبع تغذیه و سایر محصولات جانبی می باشد. همچنین این شرکت در اوایل سال ۸۹ اقدام به راه اندازی خطوط جک کنترلی پارکینگ، سنسورهای روشنایی و قفل برقی با نام یوتاب نموده است. خانواده الکتروپیک که تعداد آن بالغ بر ۴۸۰نفر میباشد؛در مدیریت های مالی و اقتصادی، بازاریابی و فروش، تامین، اداری و منابع انسانی، تولید و پژوهش سیستم بهره وری فعالیت می نمایند.
 • تایم ایران

  شرکت تایم ایران تولید کننده انواع سنسورهای حرکتی مخصوص روشنایی راه پله و همچنین انواع تایمر راه پله میباشد.

 • داتیس

  داتیس یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی بازرگانی در صنعت برق ایران میباشد. محصولات تولیدی و وارداتی این شرکت دارای بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش در کشور است.

 • دلند

  شرکت دلند الکتریک تولید کننده انواع کلید و پریز توکار و روکار میباشد.
 • زیبا نور

  زیبا نور شرکت تولیدی در ضمینه انواع پنل های SMD  توکار و روکار میباشد.

 • سان لوکس

  شرکت سان لوکس تولید کننده انواع پنل های SMD  و چراغ های LED میباشد.

 • شیله

  شيله، توسط عده اي از متخصصان صنعت برق ، بعنوان نماينده انحصاري شرکـــت گونسان الکتریک ترکيه ازسال 1387 در ايران تشكيل شده است.

 • مونو الکتریک

  شرکت mono electric ترکیه در ضمینه تولید کلید و پریز ، جعبه های مینیاتوری و انواع سیم سیار فعالیت مینماید.

 • نوریس

  شرکت نوریس در درسال 1390 تاسیس شده و در تلاش است گامی موثری در زمینه تولید محصولات روشنایی زیبا و با کیفیت و نور دهی بالا بر دارد این شرکت با سود جستن از تکنیک های نوین مدیریتی و بازاریابی و استفاده از طراحان خلاق و مطرح سعی دارد محصولات متنوع ای را با شناسایی و مدنظر قرار دادن سلیقه مشتری و نیاز بازار وارد چرخه تولید خود نماید.

  هدف اصلی این شرکت تولید محصولاتی با کیفیت و روشنایی پر بازده بوده ، به همین منظور استفاده از مواد اولیه مرغوب و همکاری با شرکت های پیشرو در دانش فنی جهت تامین قطعات را سر لوح کار قرار داده است.

  این شرکت بر آن است تا با استفاده از نرم افزارهای روز طراحی دنیا و بدون هر گونه کپی کاری محصولات داخلی و خارجی، محصولاتی طراحی کند که از نظر زیبا شناسی و کیفیت پاسخگوی طیف وسیعی از سلیقه مشتریان باشد.

 • ویرا

  شرکت ویرا الکتریک تولید کننده انواع کلید و پریز میباشد.
 • پارس

  صنایع روشنایی پارس لایت با بهرگیری از دانش طراحی صنعتی و فن آوریهای نوین و استفاده از متخصصین مجرب و کارآزموده، توانسته است در مدت زمانی کوتاه،گام بلندی در زمینه طراحی و تولید انواع چراغ های روشنایی بردارد.
  واحد طراحی و ساخت این مجموعه با بهرگیری از جدیدترین نرم افزارها، تجهیزات و ماشین آلات، موفق به تولید محصولاتی مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی شده است.
  صنایع روشنایی پارس لایت هدف خود را جلب رضایت مصرف کننده قرارداده و بر این باور است که کیفیت حق اصلی مصرف کننده میباشد.

 • کارلوکس

  کارلوکس یک شرکت تولیدی میباشد و ذر تولید انواع سنسور های حرکتی فعالیت مینماید.

تولید کننده‌ها